Web Ötesi | Hayal Gücünün Dışında

Hız Treninde Telefon Yakalamak mı? Yok Artık!

Çoğumuz masa üzerinden düşürdüğümüz bardakları hep yakalamaya çalıştık, peki yüzde kaçında başarılı olabildik? Çok ufak bir kesim de olsa bunu başarabilen insanlara rastlamak elbette mümkün.

Bu haberimizde yaşanan olay ise bir eğlence merkezinde geçiyor. Eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmek için çoğunlukla ziyaret ettiğimiz lunaparklarda ise ilginç olaylara rastlamak gayet tabi mümkün.

İspanya’da Port Aventura’da Shambhala adında ki hız trenine binen Samuel Kempf adrenalinin doruklarını yaşarken kendisine doğru gelen telefonu fark edince bir anda yakalayıveriyor.

134 Km. Hızla giden bir Roller Coeaster da düşen telefonu yakalamak mı? Yok artık diyoruz ama bu olay gerçekleşti. Yakaladıktan sonra ki yüz ifadesi ise “ben tuttum ulan bende bu” gibisinden bir sevinci anımsatıyor. Bu arada Kempf, İspanya’ya Yeni Zelanda Fistbol (futbolla voleybolun birleşiminden doğan yeni bir spor dalı) Dünya Kupası için bulunuyor, yakaladığı telefon ise iPhone X. Aklıma geldikçe telefonumu kontrol ediyorum.

Oğuzhan Levent

Yorum Yap

Bizi takip edin

Utanma, iletişime geç. İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.