Web Ötesi | Hayal Gücünün Dışında

Örümcek Adam Marvel’a Geri Dönemeyecek.

Geçtiğimiz günlerde Sony yayın haklarını Marvel’dan geri çekmişti. Bu gelişme yaşandığından beri Marvel hayranları bir süredir Örümcek Adam’ın Marvel’a geri dönmesini ve diğer kahramanlar ile tekrar beyaz perde de görmek istiyordu. Gündemde ki haberlere son noktayı koyan ise Sony Pictures oldu.

Katıldığı bir toplantıda soruları cevaplayan Sony Pictures CEO’su Tony Vinciquerra “Şu an için o kapı kapalı” şeklinde cevaplayarak bir nevi son noktayı koymuş oldu. Bu ne demek oluyor diye kendimize sorduğumuzda şu cevapla karşılaşıyoruz. “Uzunca bir süre Örümcek Adam izleyemeyeceğiz”.

Sony Neden yayın haklarını geri çekti?

Disney ile Sony, Örümcek Adamın Marvel tarafından çekilen Far From Home filminin vizyona girmesiyle beraber anlaşma Sony tarafından fesh edildi

Bu olay çoğu insanı şoka uğratmış olsa da bir kesim tarafından ise normal karşılandı. Söylentilere göre Filmin bütçesinin bir çoğunun Sony tarafından karşılanmasına rağmen çok az kâr elde ediyordu.

Bir Venom filminde Örümcek Adam’ı görebilir miyiz?

Sony CEO’su “Kendimize ait kocaman bir evrenimiz var” diyerek konuşmasını sonlanrdırırken Venom’un devam filmlerinde Mahallemizin Örümcek Adam’ını da görmek çok da fena olmazdı.

Oğuzhan Levent

Yorum Yap

Bizi takip edin

Utanma, iletişime geç. İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.