Web Ötesi | Hayal Gücünün Dışında

Lucifer 5. Sezon Çekimleri Başladı.

Bir çok insanın severek izlediği Lucifer 5. Sezon çekimlerine başladığı Netflix tarafından Twitter Hesabından izleyicilerle paylaşıldı.

Sevilen dizi Lucifer’ın final sezonunun çekimleri başladı ve bir çok insan tarafından heyecanla karşılandı. 4. Sezon ile iptal kararı alan Lucifer hayran kitlesinin yaptığı baskı ile büyük ses getirdi ve yapımcı ekip sonunda bu çağrıya kulak verip Netflix’in kapısını çaldı.

Dünya genelinde çok fazla hayran kitlesine sahip olan Lucifer için masaya oturuldu ve 5. Sezon için devam kararı alındı ve yapımcı ekip mantıklı bir final yapıp hayranları tatmin etmek içiin bir fırsat daha yakaladı.

Son Sezonun çekimleri başladı.

Geçtiğimiz perşembe günü Twitter hesabından hayranları heyecanlandıran paylaşım yapıldı. Netflix fotoğraflı bir şekilde 5. sezon çekimlerinin başladığını “Lucifer Sezon 5’in çekimleri yarın başlıyor!” şeklinde duyurdu ve ekiple birlikte çekilen resmi paylaşmayı da es geçmedi.

5. Sezonda bizi neler bekliyor bilemeyiz fakat çoğu kişi konunun FOX döneminde 4. sezona kadar olan hikayeyi kapsayaacağını konuşuyor. Dizi yapımcılarından olan Joe Henderson yaptığı bir röportajda yeni sezon hakkında “Son sezonun nasıl olabileceği hakkında fikir alışverişi yaptık. Şuan ilk sahne hazır ve bu güne kadar düşündüğümüz en iyi şeylerden biri.” diye konuştu.

Bu durum bizi de çok heyecanlandırdı, final sezonunu sabırsızlıkla bekliyoruz fakat bir başka konu ise bu sezonun final sezonu olması.

Oğuzhan Levent

Yorum Yap

Bizi takip edin

Utanma, iletişime geç. İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.