Web Ötesi | Hayal Gücünün Dışında

Bir Zamanların Efsanesi “How i Met Your Mother”

How i met your mother (Annenizle nasıl tanıştım) dizi amerikan yapımı yaratıcılığı ve yapımcılığını Carter Bays ve Craig Thomas’ın üslendiği bir dizidir. İlk bölüm 19.eylül 2005 de yayınladı ve stoplam 208 bölümden tam 9 sezon sürdü. başrollerini Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Cobie Smulders ve Alyson Hannigan’ın üstlendiği dizi romantik komedi türünde.

Dizinin bazı bölümleri çok özel anlara sahip. Ted ve Robin restorantta yemek için oturduklarında bir kadeh şampanya içinde de yüzük çıkmasıyla, Ted’in kendisine evlenme teklifi edeceğini düşünerek çılgına döndüğü, Ted’in “Ben değilim!” diyerek kendini kurtarmaya çalıştığı ve arka masadan bir kişinin “O benim!” diye haykırdığı bölümü hatırlarsınız. İşte o bölümde gerçekten de bir evlenme teklifi yapılmıştı! Bu sahneden bir bölüm değildi, arka masada beliriveren kahramanımızın sevgilisine evlenme teklifi edebilmek için yapımcıları ikna etmesiyle başlıyor. Adam eşine unutamayacağı bir an yaşatıyor.

Barney Stinson 9 sezon boyunca sadece 12 defa takım elbisesiz görüyoruz diğer tüm bölümlerde takım elbiseli halde.

Dizi 9 sezon sonunda 31 mart 2014 de son buldu. Hayla büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi netflix’te yayında izleyebilirsiniz.

Furkan Güler

Yorum Yap

Bizi takip edin

Utanma, iletişime geç. İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.